פציעה בגב במהלך אימון

אחת הפציעות הנפוצות ביותר בזמן אימון היא פציעת גב. בלא מעט מקרים, נדרש לגשת לניתוח לצורך שיקום. בכדי לממש את זכותכם, חשוב להכיר את הצעדים הנדרשים אותם יש לבצע מיד לאחר הפציעה, בכדי לחזור לשגרת האימונים.

נפצעתם במהלך אימון? זה הזמן להכיר את הצעדים הנדרשים

מרגע שבו מתרחשת פציעה באזור הגב, התזמון של הטיפול הוא הדבר החשוב ביותר לצורך שיקום וחזרה לשגרה. למעשה, אם נפצעתם בזמן אימון חשוב מאוד לפנות קודם כל לקבלת טיפול רפואי, ולתעד את כל ההליך הרפואי – החל מהזמנת מד"א (באם אכן נדרשתם) ועד מסמכים רפואיים הנוגעים לאופי הפציעה ולפעולות אשר בוצעו. לא פעם, תידרשו לפנות לניתוח. לצערנו, אנו עדים למספר עולה וגובר של תביעות המוגשות בגין רשלנות רפואית, הן בשל אבחון שגוי מצד הרופא המטפל ועד טיפול רשלני לכאורה במהלך הניתוח עצמו. בשל כך, נדרש ייעוץ במקרים של רשלנות רפואית בניתוח גב מצד עורך דין מומחה, וזאת בכדי לבחון את המקרה ובהתאם לכך לקבוע מהו גובה הפיצוי המגיע לכם.

כיצד תדעו האם אתם זכאים לקבל פיצוי?

כדי שתוכלו לממש את זכותכם לקבלת פיצוי, נדרש לפנות לעורך דין. עורך הדין ייבחן את המקרה באמצעות ראיות תומכות (כמו לדוגמה המסמכים הרפואיים שלכם) ובהתאם למקרים קודמים. נוסף לכך, נדרש לקבל חוות דעת מצד רופא מומחה העוסק בתחום של פציעות גב וניתוחי גב, בכדי לבחון האם הרופא/הצוותים המטפלים חרגו מהסטנדרט הרפואי המצופה ממנו. מדובר בתיק מורכב להוכחה, ועל כן מדובר בתהליך לא פשוט אך כזה אשר באמצעותו תוכלו לממש את זכותכם, ולקבל פיצוי בהתאם להיקף הנזק. זו הנקודה לציין כי גם במקרה של נזק זמני ניתן לקבל פיצוי בגובה אלפי שקלים, אולם בכדי שתוכלו להגיש את התביעה ישנה חשיבות רבה לבחירה בעורך דין מומחה ובעל ניסיון של מספר שנים בתחום. באמצעות הייעוץ והייצוג המשפטי תוכלו להתחבר למומחים מהשורה הראשונה בתחום, ולהבין האם הטיפול אותו קיבלתם אכן היה הטיפול המקצועי והטוב ביותר הנוגע למצבכם.

שיקום לאחר פציעת גב

לסיכום, פציעות גב הן לרוב פציעות חמורות אשר מקשות באופן משמעותי על שגרת החיים, בוודאי כאשר מדובר בשגרה של ספורטאי. באמצעות הגיבוי מצד עורך דין מומחה לתחום תוכלו לבחון את הצעדים הנדרשים, מתוך מטרה לקבל פיצוי הולם בעבור הפציעה עצמה כמו גם הפרוצדורות הרפואיות, באם אכן נמצא כי אתם זכאים לקבלת פיצוי. על כן, חשוב לקבל המלצות מטעם חברים ובני משפחה כמו גם מתאמנים שנפצעו בגבם, כך שתוכלו לאתר בקלות עורך דין. אין שום צורך לסחוב על גבכם את הנזקים, ממשו את זכותכם ובדקו כיצד ניתן לעלות בחזרה על דרך המלך – גם לאחר פציעת גב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *