ענף ההייטק זוכה לביקוש אדיר מצד עובדים שרוצים להשתלב במסגרת של חברות סטרטאפ כמו גם חברות מבוססות שהצליחו כבר לגייס כספים ואפילו נמכרו, כחלק מהבנה כי מדובר בענף שהעובדים בו זוכים לתנאים מצוינים לצד אפשרויות קידום נרחבות. יחד עם זאת, כמי שעוסקים בתחום ויודעים כמה שעות העובדים משקיעים במקום העבודה, חשוב לספק להם גם מערכת שתאפשר להם להתאמן ובכך לשמור על עצמם ועל הבריאות שלהם. כיצד תוכלו לגרום לעובדים לקום מהמחשב ולהתחיל לזוז? להלן מספר דרכים יצירתיות שבהן ניתן לנקוט, כבר עכשיו.

בנייה של חדר כושר

דרך מצוינת לגרום לעובדים לזוז אבל גם ליצור אינטראקציה משותפת יכולה להתבצע באמצעות השקעה כספית בדמות של בניית חדר כושר מאובזר, אצלכם בבניין המשרדים. צריך לקחת בחשבון כי מעבר לאלמנט של עידוד פעילות ספורטיבית, חיפוש משרות בהייטק מורכב מהרבה שיקולים כאשר אחד מהם אם לא המרכזי הוא התנאים שמציע מקום העבודה מבחינת ערך מוסף. על כן, השקעה כספית בהקמה של חדר כושר מהווה הזדמנות מצוינת למשוך גם טאלנטים ואף לשמר את מצבת העובדים, בעקבות השקעה בספורט ובאיכות החיים של העובדים שלכם.

אימון קבוצתי עם מאמן כושר

בשביל להכניס את העובדים שלכם לכושר ואף ליצור פעילות משותפת מהנה בין כל העובדים, אפשר ואף רצוי לתאם בעבורם אימון קבוצתי המתבצע ביחד עם מאמן כושר מוסמך שמגיע למקום העבודה. זהו בדיוק הרעיון של מיתוג מעסיק – היכולת להפוך את החברה שלכם למקום שבו לא רק רוצים לעבוד, אלא גם לקבל תנאים אטרקטיביים נוספים כמו למשל אימון קבוצתי ללא עלות עם מאמן מוסמך שמגיע בימים ובשעות קבועות ובכך מעניק לכם כמעסיקים את היכולת לגרום לעובדים לזוז, אבל גם ליצור חיבור ממשי לערכים שלכם כמי שרואים בפעילות גופנית חלק בלתי נפרד משגרת החיים.

 

 

ימי כיף

יום כיף לעובדים אשר משלב גם פעילות ספורטיבית מהווה דרך מעולה ליצור אווירה מהנה ואף להוביל לחשיפה לתחומי ספורט מרתקים כמו למשל תרגול יוגה, פילאטיס או כל ספורט אחר שאותו ניתן לשלב במסגרת של יום הכיף. ארגון של יום כיף נועד גם לטובת גיבוש של העובדים אבל גם כחלק מיצירה של מערך שלוקח את הצרכים של העובדים בחשבון ואף מאפשר להוביל ליצירה של שביעות רצון גבוהה יותר בקרב העובדים אך גם בעל ערך מוסף, כתוצאה מיום כיף שמאפשר להשתחרר מעומס העבודה באמצעות יום כיף משותף המתבצע בשיתוף של כלל העובדים.

מנוי פרי פיט

מנוי פרי פיט מאפשר לכם כמעסיקים לספק לעובדים שלכם הטבה בדמות תשלום מופחת להשתתפות בשיעורי ספורט, סטודיו וחוגים בעלות כספית נמוכה בעשרות אחוזים מאשר המנוי הרגיל. מדובר בהטבה נחשקת מאוד בקרב עובדים, כאשר בשנים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים בהזמנה של מנוי מהסוג הזה לעבדים. על כם, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להעניק הטבה לעובדים אותה הם יכולים לנצל בזמנם הפנוי, ובכך לשמור על כושר.

לסיכום

חלק בלתי נפרד מתהליך של מיתוג מעסיק מחייב מתן של ערך מוסף שיהפוך את מקום העבודה שלכם למקום נחשק לא רק מבחינת אפשרויות הקידום, אלא גם את התנאים הכוללים בין היתר שימת דגש על המענה לצרכים הנדרשים שלהם, כמו למשל שמירה על כושר אשר הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים של מיליוני ישראלים. על כן, מומלץ ליישם את ההמלצות שלנו כבר עכשיו, ובהתאם לכך להוביל לחיזוק של הקשר עם העובד אבל גם יצירה של מערך התומך בבריאות שלהם, בייחוד לאור שעות עבודה ארוכות ומרובות במסגרת של עבודה תובענית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *