נמאס לכם משגרה של הליכות משעממות וחדר כושר צפוף? מחפשים דרך יעילה וחווייתית לחזק את הגוף ולשפר את הכושר הגופני? הגיע הזמן להכיר את המולטי טריינר – המכשיר המושלם לאימון ביתי לכל המשפחה! במאמר זה, תוכלו לגלות חמישה תרגילים פשוטים ויעילים שניתן לבצע בקלות עם מולטי טריינר בלי לצאת מהבית.

לחיצות חזה

רוצים חזה חזק ומרשים? לחיצות חזה עם מכשיר מולטי טריינר הן תרגיל מעולה בשבילכם! הן עובדות לא רק על החזה, אלא גם על הכתפיים והשריר התלת ראשי וקל מאוד לבצע אותו בבית. כך תעשו זאת:

משיכות פולי עליון

רוצים להרים את האימון שלכם לגבהים חדשים? משיכת פולי עליון היא תרגיל מעולה לחיזוק שרירי הגב, במיוחד שריר הגב הרחיב, וגם עובד על שרירי הזרועות והכתפיים. הינה איך עושים זאת:

 

 

לחיצות רגליים

לחיצת רגליים היא תרגיל מעולה לחיזוק שרירי פלג גוף תחתון, בעיקר השריר הארבע ראשי, מיתרי הערסל ושרירי הישבן. הינה איך לבצע את התרגיל:

לחיצות כתפיים

רוצים כתפיים חזקות ויציבה טובה יותר? לחיצת כתפיים היא תרגיל מעולה בשבילכם! הוא קל לביצוע וניתן לעשות אותו בבית עם מולטי טריינר. הינה איך:

הארכות רגליים

הארכת רגליים היא תרגיל מעולה לחיזוק שרירי הארבע ראשי, השרירים הגדולים בקדמת הירך. התרגיל פשוט לביצוע וניתן לבצע אותו בקלות בבית עם מכשיר מולטי טריינר או בעבודה, אם המעסיקים שלכם משקיעים בספורט. אופן ביצוע הוא כך:

לסיכום

מחפשים דרך קלה ונוחה לשדרג את שגרת הכושר שלכם? מכשיר הכושר הביתי הרב שימושי הזה יאפשר לכם לבצע מגוון רחב של תרגילים לכל קבוצות השרירים, כמו לחיצות חזה, משיכות פולי עליון, לחיצות רגליים, לחיצות כתפיים והארכות רגליים. אז התחילו עוד היום להתאמן עם מולטי טריינר ותיהנו מגוף חטוב וחזק יותר!

המידע באתר הוא לא חוות דעת מקצועית או המלצה מקצועית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול או את הייעוץ המדויק יש לפנות למומחה בתחום בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *